icon

Spotify

1.1.42.622 için
Mac

4.0

2

Sonsuz müzik kütüphanesi hizmetinizde

247.7k

Bu uygulamayı oyla

Normal çoklumedya çalarınızda oynatmanız için en geniş müzik kütüphanesine sahip olduğunuzu düşünün. Spotify internet üzerinden müzik yayınlayan ücretsiz bir uygulamadır. Zamanla rakiplerine üstün geldi ve şu an milyonlarca kullanıcısı var.

Spotify birçok etiket tarafından desteklenen geniş bir müzik kütüphanesine sahiptir; öyle ki, müthiş arama motoru sayesinde müzikleri keşfedebilirsiniz. Tür ve tarihine göre sınıflandırılmış radyolarını kullanmak veya resmi ve dünya çapında kullanıcıları tarafından oluşturulan çalma listelerinden herhangi birine kaydolmak diğer eğlenceli yönüdür.

Uygulama; çalma listeleri oluşturmanıza, rastgele çalmanıza,döngüye, duraklatmanıza, albüm kapağına bakmanıza ve Last.fm ile entegre etmenize izin verir. Her ne kadar online yayın servisi olsa da cihazınızda bulunan yerel dosyaları çalmanıza izin verir.
Notlar

Spotify.com sitesine kaydolmanız gerekir. Ücretsiz hesaplarda sıkça sesli reklamlar yer alır. Servis Birleşik Krallıklar, Finlandiya, İsveç, Norveç, İspanya ve Fransa'da mevcuttur.

Yeni versiyonu, tamamiyle modern bir şekilde, siyah renk ağırlıklı ve tümüyle dizaynı değişmiş olarak gelir.

X